In atentia celor care intra prima data pe forum!

9 luni...magice. Jurnal de graviduta. Bucuriile si nelinistile viitoarei mamici. Evolutia sarcinii. Discutii, experiente.

In atentia celor care intra prima data pe forum!

Mesajde mary_lou » Lun Mar 12, 2007 10:39 pm

Fetelor mai noi pe forum si nu numai!
Va rog, sa nu mai postati subiecte deja discutate pe acest forum...Dati cautare la subiectul care va intereseaza si daca nu gasiti ceea ce cautati deschideti un nou topic.
Nu vreau sa par rea, dar este obositor cand deschid perioda prenatala, de exemplu, sa gasesc cam 5 topicuri cu si despre doctori din galati! Cine stie daca nu sunt mai multe, ca nu am avut timp sa rasfoiesc cele 15 pagini de discutii! Si nu numai acest subiect este repetat ci multe altele!
Cred ca sunteti in asentimentul meu multe dintre voi... Ma obosesc subiectele care se repeta si mi se pare hilar sa dau link pe acelasi forum la o discutie asemanatoare!

Sper sa nu fiu inteleasa gresit! Acest forum noi il construim, si ca atare trebuie sa facem din el un loc relaxant si util in functie de necesitatile noastre!
Imagine

Imagine

God doesn't give you the people you want, he gives you the the people you need.To help you, to hurt you, to leave you, to love you and to make you the person you were meant to be.
mary_lou
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde akki » Mar Mar 13, 2007 11:43 am

cu tot respectul, subscriu.
akki
Consilier
Consilier

Mesajde mary_lou » Mar Mar 13, 2007 12:07 pm

Cred ca adminii ar trebui sa puna o Steluta, la acest subiect!
Imagine

Imagine

God doesn't give you the people you want, he gives you the the people you need.To help you, to hurt you, to leave you, to love you and to make you the person you were meant to be.
mary_lou
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde oanadd » Mar Mar 13, 2007 12:24 pm

[ Rad cu gura pana la urechi]
ai fost tare mary_lou!
oanadd
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde mary_lou » Mar Mar 13, 2007 12:27 pm

oanadd scrie:[ Rad cu gura pana la urechi]
ai fost tare mary_lou!

Pai nu am dreptate?
Inteleg ca unele gravidute li se poate parea ca problema lor este unica...dar diferite subiecte s-au discutat de n ori!
Imagine

Imagine

mary_lou
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde oanadd » Mar Mar 13, 2007 12:30 pm

tu ai perfecta dreptate. si s-a mai spus de N ori ca nu este nevoie sa se deschida subiecte la fiecare saptamana care sa trateze aceiasi problema insa, dupa cum vezi, degeaba. au luat-o atat de personal si atat de in tragic incat au spus ca ele au fost asa de rau primite aici incat isi iau bagajelele si pleaca. au auzit placa asta de atatea ori incat eu nici nu ma mai bag.

insa tu ai fost tare draguta. [cool]
oanadd
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde mary_lou » Mar Mar 13, 2007 5:13 pm

Hei adminiii! Am cerut o steluta! Sau vreti sa continuam asa?
Sunteti in concediu? [:D]
Imagine

Imagine

mary_lou
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde DRIANA » Mar Mar 13, 2007 9:23 pm

Eu nu inteleg ce steluta vrei....si pentru ce?
Imagine
Imagine
DRIANA
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde mary_lou » Mar Mar 13, 2007 10:27 pm

Ma refeream draga driana la steluta aia de subiect Lipicios! (sticky), sa fie citit de toata lumea!
Imagine

Imagine

mary_lou
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde aceeasi_eu » Mar Mar 13, 2007 10:27 pm

DRIANA scrie:Eu nu inteleg ce steluta vrei....si pentru ce?

Se refera la un mod de atentionare.
Poate ar fi fost bine sa formulezi altfel subiectul sau sa adresezi direct administratorilor rugamintea!
aceeasi_eu
Maestru
Maestru

Următorul

Înapoi la Perioada prenatala