dereglare de ciclu MARE

Afectiuni si tratamente medicamentoase

Mesajde ali23 » Mar Iun 06, 2006 10:59 pm

Parerea mea e sa mergi mai repede la medic.De ce nu te-ai dus pina acum???Totusi o luna intirziere si nefiind vorba de sarcina...???
A great mind becomes a great fortune
ali23
Maestru
Maestru

Ajutoooor!!!!

Mesajde Schatzy » Lun Sep 25, 2006 8:45 pm

Bubutza, ai pomenit de siropul Duoanster. L/ai vazut cumva prin farmacii sau la magazinele naturiste? Il caut de ceva vreme si avem nevoie de el. Sotul meu are oligospermie, iar eu sunt dereglata rau [cfev] si ne dorim foarte mult un copil.Poate stie altcineva detalii despre sirop! Mersi mult! [:(]
Schatzy

Mesajde klara81 » Lun Oct 02, 2006 8:20 pm

Produse Bios-Naturiste

Siropuri - DUOANSTERDUOANSTER
klara81
Asistent
Asistent

Mesajde Schatzy » Lun Oct 02, 2006 9:06 pm

Ca il gasesc pe site/ul acela stiu si eu. dar le/am scris din primavara si nu am primit nici un raspuns de la ei. l/am cautat prin magazinele naturiste, dar se uita vanzatoarele la mine ca la calendar. ma gandeam ca poate l/ai vazut tu pe undeva, palpabil nu pe net. o sa incerc si pe la farmacii. mersi oricum de raspuns!
Schatzy

Mesajde klara81 » Lun Oct 02, 2006 9:13 pm

il caut pe site-urile helpnetului,sensiblu, catena si doina . poate o sa gasesc ceva,dar din cate am citit pe siteul ala ca si tine cica ei ar fi singuri importatori on romania.oare o fi asa?!
klara81
Asistent
Asistent

Mesajde klara81 » Mar Oct 03, 2006 8:56 pm

buna schatzy . eu am sunat la numerele acelea de telefon de pe siteul lor . a raspuns un nenea care nu stia cat costa produsul,ceea ce m-a pus pe ganduri. a zis ca maine o sa revina cu un telefon.
te tin la curent.
klara81
Asistent
Asistent

Re: dereglare de ciclu MARE

Mesajde magicdream » Sâm Apr 01, 2017 2:24 pm

Buna! Referitor la siropul Duoanster, intr-adevar are efecte vizibile!
Nu se mai gaseste in Romania. Eu am cumparat doua tratamente din afara si mi-a ramas unul, pentru ca nu mai este nevoie sa continui. Daca il doreste cineva, sa ma anunte pentru a discuta detalii. Este vorba despre Sirop Duonaster si suplimentul de 30 ml.
magicdream

Anterior

Înapoi la Sanatate