Propunere de jurnal!

Sa vorbim despre starile noastre sufletesti. Avem momente de bucurie si tristete, calm sau panica, liniste sau furie...Important este sa vorbim despre ceea ce simtim!

Propunere de jurnal!

Mesajde esmeralda » Lun Feb 28, 2005 3:37 pm

Fetelor, am o idee! Sa tinem fiecare un jurnal al starilor noastre sufletesti!
Pentru ca suntem multe, multe femei si avem o viata emotionala bogata si nuantata, m-am gandit sa va propun sa vorbim despre...starile noastre sufletesti. Ba avem un moment de deprimare, ba de panica, ba de furie...important este sa vorbim despre ceea ce simtim si sa "vedem" impreuna daca nu cumva exageram. Ce ziceti?
esmeralda
Asistent
Asistent

Mesajde Diana_2006 » Sâm Feb 11, 2006 4:11 am

O idee super! Cred ca dupace o sa ne treaca "starile" de ce or fii ele o sa radem de ce am putut noi scrie. [8D] [8D] [:o)] Cine-i prima ? Eu momentan sunt f calma. [cool]
Diana_2006
Boboc
Boboc

Mesajde Orhideea » Sâm Feb 11, 2006 11:26 pm

eu nu sunt calma deloc, imi lipsesc multe, din starile sufletesti traite in anii tineretii... dar... timpul trece si ne bucuram ca avem un bebe sanatos, si asta ne alina toate durerile
Alege ce iubesti, iar apoi iubeste ceea ce ai ales

Imagine
Orhideea
Maestru
Maestru

Mesajde Diana_2006 » Sâm Feb 11, 2006 11:57 pm

Eu azi am fost foarte agiatata, am facut curat, spalat haine, certat cu prietenul, cu sora, cred ca se datoreaza faptului ca trebuie sa-mi vina "fericirea". Astept sa vina seara sa ma recreez un pic. Saptamana asta a fost f monotona. Nimic deosebit fata de celelalte. Sper ca maine voi fii mai happy.
Diana_2006
Boboc
Boboc

Mesajde Diana_2006 » Mie Feb 15, 2006 5:47 pm

Azi sunt f plictisita de tot. Vreau sa merg undeva unde sa fiu numai eu singura. Valentine's Day a fost f stresanta. "Ce sa cumpar?" "Oare o sa-i placa?" e.t.c Plus ca in ultima vreme nu am mai avut timp pentru mine [dead] . Toti trag de mine sa fac aia , si aia . Cateodata e bine sa te "ratacesti" in treaba dar cateodata e molesitor. Voi ce ati mai facut?

Valentine's Day a fost oke. Oke pt ca nu am fost numai noi singurei asa cum se prevazuse ne intalnisem cu niste prieteni de fam si au luat si ei loc cu noi la masa. [czid] [czid] [czid]
Diana_2006
Boboc
Boboc

Mesajde Diana_2006 » Joi Mar 09, 2006 1:26 am

Mult timp de cand nu am prea scris p'aicea. Vroiam doar sa va zic LA MULTI ANI [il] de ziua noastra. Sa fiti fericita, iubite si respectate de cine vreti voi. Multi Pupici [bis]
Diana_2006
Boboc
Boboc

Mesajde stefanuta » Lun Sep 04, 2006 8:05 pm

La multi ani si din partea mea
Imagine
stefanuta
Boboc
Boboc

Mesajde mirelusa » Joi Noi 23, 2006 9:21 am

pana voi naste,cred ca va insotesc si eu aici!!sper ca nu va suparati si ne primiti si pe noi!! SUEPR IDEE,asa ne mai descarcam si noi gandurile!!poopici si promit sa-mi fac timp sa va scriu!!
ImagineImagine
mirelusa
Consilier
Consilier

Mesajde stefanuta » Joi Noi 23, 2006 3:45 pm

bine ai venit Mirelusa,sa inteleg ca astepti un bebelus??
Imagine
stefanuta
Boboc
Boboc

Mesajde stefanuta » Joi Noi 23, 2006 3:48 pm

tot eu sunt ,ce cascata sunt nu ma uitasem ca peste putin timp va aparea un nou membru in famila voastra.Felicitari
Unde locuiesti in Italia???
Imagine
stefanuta
Boboc
Boboc

Înapoi la Jurnalul dispozitiilor sufletesti