Sotul s-a plictisit si vrea divertisment sexual?

Bune si rele despre...barbati! Feluri de a fi, moduri de a gandi...Experiente, discutii, "reclamatii".

Mesajde doroteea » Mar Aug 17, 2004 5:47 pm

Dragelor ,
Sunt zapacita de-a binelea. Am un sot pe care il iubesc si care ma iubeste si cu care sunt casatorita de 5 ani. Avem o viata sexuala activa, desi cred ca ii lipseste putin mister. Cand vreau sa incerc ceva nou, nu este el in cea mai buna dispozitie si invers. Asa se face ca in ultima vreme, sexul a fost obisnuit, fara condimente si senzatii tari. Dar vine vacanta si chiar ma gandeam ca o sa am mai mult timp de "divertisment". Numai ca el mi-a luat-o inainte si imi spune ca viata noastra impreuna a fost cam...plicticoasa in ultima vreme. Si ca ar fi timpul sa il surprind cu ceva. M-a cam lovit remarca lui, de parca numai eu ar trebui sa iau initiativa, iar el doar sa reactioneze. Este normal?
doroteea

Mesajde andreea8112002 » Joi Aug 26, 2004 1:44 pm

nu ,nu este normal dar cred ca ai putea incerca si tu sa il surprinzi poate este prea timid
aaa
andreea8112002

Mesajde miti76 » Vin Sep 17, 2004 4:58 pm

Draga Doroteea, si sotul meu imi spune uneori ca ar vrea ca el sa fie cel care sta si eu cea care sa-l faca sa se simta bine, sa-l excite mai tare. Uneori pot si e frumos, caci dupa un timp uita si rolurile se inverseaza. De ceva timp insa burtica mea e cam mare din cauza noului bb. Acum experimentam chestii noi, ca sa nu suferim reciproc.
http://community.webshots.com/user/lucdavi2004
Imagine
Imagine
miti76
Maestru
Maestru

Mesajde danamar » Dum Sep 19, 2004 12:16 am

Eu cred ca nu mi-as putea surprinde sotul cu nimic in materie de sex.Sau nu am inteles eu bine ce doroteea vroia sa spuna.Eu cu sotul meu avem o relatie sexuala super buna asta din cauza ca ne iubim si am experimentat de toate.Nu cred ca am sa ajung vreodata sa-mi spuna el,sotul meu,ca vrea ceva nou.In viata de zi cu zi ne mai certam ne mai spunem cuvinte frumoase dar cand ajungem in pat el este al meu si-mi place sa-l devorez,bucatica cu bucatica.Imi place sa iau initiativa, imi place sa-l domin dar si sa ma las dominata,ne cunoastem fiecare particica a corpului,deci cu ce l-as putea surprinde? In pat fac exact ceea ce imi place iar mie imi place sa fac de toate cu sotul meu.Nu am nici un fel de inhibitii.Sotul meu nu ar putea sa-mi spuna niciodata cum ar trebui sa o fac pentru ca tot ceea ce fac eu cu el o fac cu pasiune.Bucurati-va de trupurile sotilor vostri si nu asteptati sa apara rutina .
danamar
Intelept
Intelept

Mesajde danamar » Dum Sep 19, 2004 11:04 am

Apoi daca dupa cativa ani sotul vrea senzatii tari de ce nu vizitati sex-shop-urile,acolo puteti gasi multe chestii care va pot stimula pe amandoi.
danamar
Intelept
Intelept

Mesajde doroteea » Dum Sep 19, 2004 2:23 pm

Mi-a spus cum l-as putea "surprinde".De fapt, cum l-as excita mai tare. Sa am bikini roz pe mine, tocuri inalte si un sortulet sexi(scurt) de...bucatarie!! Sa ii dansez provocator pe masa din bucatarie, ca unui rege.Vrea scenarii sofisticate, in care sa interpretam diverse personaje sau sa le inventam. Adica munca multa la preludiu, dar conteaza rezultatul, nu??? Adica s-ar increti pielea pe noi de dorinta in timp ce jucam un rol!!!? [bis] Aveti experienta in "scenarii", in care va deghizati in personaje? Este intr-adevar palpitant?
doroteea

Mesajde danamar » Dum Sep 19, 2004 4:56 pm

Doroteea,vreau doar sa imi raspunzi la o intrebare dupa care iti voi spune ceea ce ar trebui sa faci.as vrea sa te intreb daca ati experimentat totul in materie de sex ?
danamar
Intelept
Intelept

Mesajde doroteea » Dum Sep 19, 2004 7:09 pm

Dana, ce inseamna "totul" in materie de sex? Da, am experimentat mai mult decat sexul clasic. Cel oral, de exemplu, este ok. Mai mult decat atat? Cel anal, l-am incercat o singura data, dar a fost cam dureros. Cred ca am avem nevoie de un lubrifiant de la sex-shop si de "antrenament". Ma gandesc la alte accesorii de la sex-shop, la noi pozitii, la noi locuri in care s-o facem. Nu ne-am antrenat inca in raporturi sado-masochiste, cu catuse, bici, lanturi, legat de pat, desi sotul meu are astfel de fantezii. Ce anume de la sex-shop crezi ca m-ar ajuta mai mult?
doroteea

Mesajde danamar » Dum Sep 19, 2004 10:02 pm

Daca sotului tau ii lipsesc senzatiile tari tu esti cea care i le poate oferi,mai mult ca sigur ,o sa-ti placa si tie.De exemplu noi folosim in pat diferite accesorii sexuale cum ar fii,vibratorul,sau stimulentente anale,care iti ofera o placere maxima ,gustoasa ciocolata ...apoi foarte importanta este lenjeria pe care o porti,trebuie sa fie provocatoare.De exemplu tu spui ca sexul oral este o.k.,dar cate dintre noi stim ca atunci cand facem sex oral lor le-ar place mult mai mult sa-ti ia capul in maini si sa ti-l miste dupa cum vreau ei,pentru ca asta le da senzatia ca sant puternici,si au un orgasm imediat.Poti folosi vibratorul poti sa te masturbezi in voie in fata lui asta le place la nebunie.Poti cumpara pentru tine si lenjerie de la sex shop,provocatoare cu lanturi o sa-l innebuneasca.Si nu uita niciodata fara tanga,lor barbatilor le place.
danamar
Intelept
Intelept

Mesajde giuliano » Lun Sep 20, 2004 7:30 pm

Doro,
Esti incantata de fantezia cu personajele, fie ele si in lanturi? Tu cum te simti?
giuliano

Următorul

Înapoi la Oooofff...barbatii !!!