Avertisment!

Aspiratorul va "inghiti" subiectele si mesajele nerelevante pentru discutii. Daca doriti sa reveniti asupra anumitor subiecte, scrieti-ne!

Mesajde bebeca » Mie Noi 08, 2006 10:54 am

Ananda, Cristina, Framboise....ati scris mesaje foarte frumoase, din pacate foarte triste. Si eu simt o mare dezamagire si sunt de acord cu Cristina.....forumul acesta nu va mai fi niciodata ce a fost!!!
Stelutele nu ma incurcau, nici nu ma bucurau, desi cu sinceritate va spun ca ma simteam bine cand vedeam ca se mai adauga o stelutza, asta insemna munca, timp, prietenie etc Cand am venit pe forum, admiram foarte mult maestrele, discutiile dintre ele si asteptam foarte mult un mesaj si o informatie de la o maestra. Un lucru nu inteleg: de la cine sa primeasca fetele mai noi, atat de doritoare de informatii si sfaturi, daca nu de la cele mai vechi, cu experienta, cu copilasi mai marisori??? In fine...
Mi-ar parea extrem de rau sa fie banate maestrele, in cazul asta pentru mine sigur nu va ma exista acest forum. Mi-am facut prietene adevarate, ne-am creat simpatii, am creat un loc extraordinar unde toata lumea de buna credinta putea sa se alature. Oricum, aceste prietenii vor continua, de asta sa fiti siguri domnilor administratori, aici sau in alta parte....asta nu ne-o puteti lua!!!!!!!!!
Intelept

Mesajde cristina_gl » Mie Noi 08, 2006 10:57 am

Stau si ma intreb daca nu cumva exista si alte intentii in spatele atitudinilor de care vorbim. Nu cumva forumul este prea incarcat, cu prea multi membri? Nu cumva noi, ,,maestrele", incurcam pe cineva de acolo, ,,de sus"?
cristina_gl
Maestru
Maestru

Mesajde MariaParvu » Mie Noi 08, 2006 10:58 am

hm... in caz ca n-ati observat, va atrag eu atentia: ati vazut semnatura lui fram? [:D]
sa bem! [alc]
MariaParvu
Intelept
Intelept

Mesajde cristina_gl » Mie Noi 08, 2006 11:00 am

MariaParvu scrie:hm... in caz ca n-ati observat, va atrag eu atentia: ati vazut semnatura lui fram? [:D]
sa bem! [alc]

Vazut, cum sa nu, Maria? [noroc]
cristina_gl
Maestru
Maestru

Mesajde cellya » Mie Noi 08, 2006 11:00 am

nu e greu de facut Maria .
cellya
Intelept
Intelept

Mesajde MariaParvu » Mie Noi 08, 2006 11:02 am

pentru mine e! [:D]
si daca ma baneaza, pot sa zic ca am acces si la alt calculator [:D]
MariaParvu
Intelept
Intelept

Mesajde cellya » Mie Noi 08, 2006 11:05 am

bravo . [:D] Maria .
sincer, sunt foarte trista pt tot ce vad ca se intampla. [:(]
unde e forumul pe care l-am descoperit in urma cu 4-5 luni ???
ce bine era . ce atmosfera frumoasa am gasit eu aici .....
sunt melancolica ....atat pot sa spun.
cellya
Intelept
Intelept

Mesajde ananda » Mie Noi 08, 2006 11:25 am

se pare ca dnii admini s-au volatilizat din nou in ceata, exact in mijlocul disputei. probabil ca de data asta chiar si-au luat concediu, vad ca mesajele nu mai dispar.

se vor intoarce cu seninatate si cinism sa ne spuna sa avem putintica rabdare... situatia devine burlesca, rupta parca din Caragiale.

cat despre banarea anafmariei [cfev] eu abia acum m-am prins de asta [cfev] [cfev] [cfev] ce sa raspunda cand nu e nimic de raspuns?!

deschizand acest topic cu amenintari (ca nu se pot numi avertismente) adminii acestui site s-au pus intr-o situatie si mai penibila decat cea in care erau deja... si toate astea pentru ca le-a fost lene sa raspunda la timp mesajelor unor oameni care nu doareau decat sa faca acest site mai functional

refuzul de a avea moderatori mi se pare din acea categorie de atitudini totalitariste cu care comunismul ne-a obisnuit vreme de atatia ani.

poate ca acest site e un loc virtual, dar noi suntem oameni reali, cu drepturi reale (chiar daca unii dintre noi traim intr-un stat in care lumea nu prea s-a obisnuit sa respecte aceste drepturi) iar din punctul meu de vedere banarea in grup membrilor maestri e egala cu un scandal mediatic de proportii. asta ca sa "avertizez" si eu!
ananda
Consilier
Consilier

Mesajde micky-cezar » Mie Noi 08, 2006 11:39 am

a fost amuzant un timp acest scandal, dar acum a devenit un pic cam trist. e o atmosfera de inmormantare pe site. groaznic. si ca sa nu va mai spun ca am intrat pe sectiunea copilul de la 0-1an si nu are rost sa comentez ce subiect nou este deschis. se pare ca nu invata nimeni nimic din toata povestea asta, este multa rea-vointa din partea unora, sau iq-ul este asa mic? [cfev]
micky-cezar
Asistent
Asistent

Mesajde MariaParvu » Mie Noi 08, 2006 11:46 am

ananda scrie:
deschizand acest topic cu amenintari (ca nu se pot numi avertismente) adminii acestui site s-au pus intr-o situatie si mai penibila decat cea in care erau deja... si toate astea pentru ca le-a fost lene sa raspunda la timp mesajelor unor oameni care nu doareau decat sa faca acest site mai functional

initial topicul asta a fost creat de mine, ii zisesem "foarte tare", ca protest la faptul ca adminii stersesera subiectul deschis de Miri, ala cu "sugestii si reclamatii". si, il facusem special, ca sa aiba ce sterge, de fapt, asta e si primul mesaj. dar ei s-au gindit ca ar cazul ca ma (ne) atentioneze sa nu depasim masura. probabil ca si-au dat seama una e sa ameninti pe privat o fata, sa banezi preventiv pe alta, si alta e sa trimiti mesaj privat cu amenintari atitor fete. [dead]
MariaParvu
Intelept
Intelept

AnteriorUrmătorul

Înapoi la "Aspiratorul de mesaje"