HEPATITA B IMUNOGLOBULINA????

Afectiuni si tratamente medicamentoase

HEPATITA B IMUNOGLOBULINA????

Mesajde mayra » Dum Dec 10, 2006 2:17 pm

Fac apel la toata lumea de pe acest forum va rog sa ma ajutati, Buna la toata lumea cumnata mea este insarcinata in luna 8,i sa descoperit virusu hepatic B,ar avea urgent de o fiola de IMUNOGLOBULINA sa nu se infecteze si bebelusul ce urmeaza sa se nasca, la noi in tara nu se gaseste,este foarte greu de procurat,poate cineva are o fiola sau cunoaste pe cineva va rog din tot sufletul,o sansa ceva orice,o pista. va multumesc
mayra

Mesajde trimar » Lun Noi 19, 2007 3:34 pm

Am 2 vaccinuri de imunoglobulina pentru hepatita B.Sotia mea tocmai a nascut si am procurat din mai multe surse, asa ca am ramas cu acestea.Cei interesati imi pot scrie la trimar_romania@yahoo.com
trimar

Hepatita B imunoglobulina

Mesajde madalina_c » Vin Apr 25, 2008 12:42 pm

Am un vaccin Hepatect CP 100 I.E. in 2 ml, cumparat din Germania. Termenul de garantie este pina pe 31.08.2008. Daca aveti nevoie scrieti-mi la adresa de email mcarastan@yahoo.com. Sanatate tuturor!
madalina_c

Mesajde sonyscorpion » Mie Aug 06, 2008 12:50 am

Disponibila o fiola de Imunoglobulina Antihepatita B (HBIG) care se utilizeaza pentru profilaxia post expunere (de exemplu pentru protejarea bebelusului nascut din mama infectata cu Hepatita B).Noi am avut disperata nevoie de asa ceva cind am nascut si in disperare de cauza am cerut ajutorul parintilor care stau in Spania si s-a intimplat sa imi ia doua fiole in caz ca se sparge sau ceva.Daca aveti nevoie ma puteti contacta la telefon 0723 000 222-George
Pe cutie scrie:
Gamma Anti-Hepatitis B
200 UI/ml
Producator Grifols Spain
sonyscorpion

Înapoi la Sanatate