Branca ursului

Puterea miraculoasa a naturii

Mesajde DRIANA » Joi Aug 27, 2009 9:49 pm

Parerea mea este ca nu trebuie sa-ti faci probleme dupa doar 3 luni de incercari...
Imagine
Imagine
DRIANA
Membru de Onoare
Membru de Onoare

Mesajde magmarip » Dum Aug 30, 2009 6:42 pm

DRIANA scrie:Parerea mea este ca nu trebuie sa-ti faci probleme dupa doar 3 luni de incercari...

Stiu ca poate nu ar trebui sa nu imi fac probleme. Poate nu a fost sa fie inca. Dar cand vad cate femei se chinuie sa faca un copil, ma gandesc cu groaza ca poate sa o fiu si eu in locul lor.

Incerc sa nu ma gandesc atata la acest lucru, poate si de aia nu vine bebita [bebe] . Poate ca ne stresam prea tare.
magmarip

Mesajde dear1 » Mie Noi 11, 2009 12:36 am

Poate gasiti aici mia multe informatii despre ce aveti nevoie ...
http://www.medical-endometrioza.com/
dear1

Re: Branca ursului

Mesajde lauranic » Joi Mar 18, 2010 3:59 pm

Laptisorul de matca se poate consuma cu succes pentru prevenirea, combaterea sau ameliorarea unor afectiuni cum ar fi oboseala psihica si fizica, menopauza, anemii.

In cazul acestor afectiuni, doza terapeutica se stabileste numai de catre medicul Apifitoterapeut. In cazul meu, am fost si la o consultatie cu un aparat de biorezonanta in care mi-a iesit ca am majoritatea vitaminelor sub limita in corp. Mi s-a recomandat sa iau laptisor de matca pur, fara a fi procesat sau cu alte substante in el. Cura mi-a prins bine si in scurt timp am inceput sa am pofta de mancare mai mare si am inceput sa iau putin si in greutate.

Eu recomand laptisorul de matca cu cea mai mare caldura. Acceseaza

http://www.produseapicole.ro/laptisor-matca-100g-p-924.html?osCsid=d4eab21c0cc8f85e0ba876045cf75009

pentru mai multe detalii. Eu de aici l-am cumparat.

Va doresc multa sanatate!
lauranic

Anterior

Înapoi la Medicina naturista